Święty Józefie

– módl się za nami!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Odmawiających nowennę do św. Józefa jest coraz więcej!

Nowennę do opiekuna Syna Bożego katolicy odmawiają w wielu intencjach. Kobiety proszą o pomoc w odnalezieniu wartościowego męża, ojcowie o zdrowie dla swych żon i dzieci, całe rodziny błagają Patrona Chrystusa o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, która pozwoli na utrzymanie całego domostwa. Do świętego Józefa uciekają się również dzieci, prosząc o pojednanie w konfliktach rodzicielskich.

 

We wszystkich problemach uciekajmy się do świętego Józefa. Wspólnie odmawiajmy nowennę przed jego świętem i prośmy o potrzebne łaski!

 

Każdego dnia otrzymasz od nas wiadomość na e-maila, który został podany podczas wypełniania formularza. Modlitwy możesz odmówić o każdej porze dnia!

Cieszymy się, że chcesz uciekać się do świętego Józefa! Niech wyprosi nam wszystkie potrzebne łaski!

CO DALEJ?

Odmawiając z wiarą Nowennę do świętego Józefa:

Pobierz zestaw tapet

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw tapet na komputer i urządzenia mobilne. Niech przypominają Ci one o naszym Wielki Patronie – świętym Józefie. Tapety możesz pobrać, klikając tutaj.

 

Dołącz do naszej grupy modlitewnej na Facebooku

Na naszej grupie na Facebooku tworzymy wspólnotę, w której chcemy dzielić się z innymi swoimi intencjami. Powierz swoją intencję innym i pomódl się w ich intencjach. Niech połączy nas modlitwa!

 

Poinformuj swoich znajomych

Połączmy siły w naszej modlitwie! Zachęć swoich bliskich i znajomych do wspólnego odmawiania Nowenny do świętego Józefa, wstawiając w swoich profilach w mediach społcznościowych link https://nowennadoswjozefa.pl

 

Ⓒ Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 przez Stowarzyszenie Polonia Christiana